Benefiční koncert GENERACE GENERACÍM

Délka čtení: 1 min., 43 sec.
Benefiční koncert GENERACE GENERACÍM

Benefiční koncert GENERACE GENERACÍM ve prospěch domova pro seniory SAREPTA Komorní Lhotka.

Koncert ve Slezské diakonii realizujeme v Roce mezigeneračních vztahů a celý výtěžek bude věnován naší službě SAREPTA Komorní Lhotka. Již od roku 2016 usiluje Slezská diakonie o rekonstrukci a modernizaci objektu domova pro seniory. Nyní stojíme před VELKOU VÝZVOU a máme šanci a naději vytvořit seniorům moderní, komfortní zázemí kvalitní sociální služby a především útulný domov.

img

Benefiční koncert Generace generacím ve prospěch domova pro seniory SAREPTA Komorní Lhotka se uskuteční 6. října 2023 od 18:00 v Evangelickém kostele apoštolů Petra a Pavla Na Nivách. Vystupuje Adam Bubik band, Klára Sikorová a Vojta Špiller.

Přijďte i vy na koncert GENERACE GENERACÍM

Každá zakoupená vstupenka, každý finanční dar pomůže změnit sen ve skutečnost. Každá koruna bude vynaložena ve prospěch seniorů. Každá darovaná proinvestovaná koruna bude zhmotněna do skutečně vynaložených stavebních nákladů a její vynaložení průkazně zveřejněno. Sledujte on line náš příběh přeměny domova pro seniory. Vstup do 10 let ZDARMA.

Občerstvit se budete moci pojízdnou Kavárnou MERCY CAFE.
Přijďte si i vy užít dobrou muziku dobrou kávu a podpořit dobrou věc.
Aktuality ke konání akce sledujte na našem FACEBOOKU

 

 

Dovolujeme si Vás upozornit, že v průběhu této akce  budou pořizovány a následně zveřejněny obrazové záznamy (fotografie/audiovizuální záznam). Tyto obrazové záznamy poté budou použity zejména k propagaci této konkrétní akce, informování veřejnosti o této akci a k tiskové či internetové prezentaci činnosti pořadatele - Slezská diakonie, se sídlem Na Nivách 7, 737 01 Český Těšín, IČO 654 685 62. www.slezskadiakonie.cz

Možnosti parkování na mapě, nebo podle informací Města Český Těšín ZDE:

Typ Název Velikost Ke stažení
.docx Tisková zpráva 21,6 KiB
.png Informační leták ke koncertu 1,5 MiB