Tento týden jsme ve Slezské diakonii přivítali vzácné hosty z USA

Délka čtení: 44 sec.
Tento týden jsme ve Slezské diakonii přivítali vzácné hosty z USA

John Ashmen, emeritní prezident Citygate Network, se svou manželkou Judi Ashmen, navštívili ústředí Slezské diakonie i školu Slezské diakonie, shlédli v naší knihovně DVC výstavu paní Lenky Bromkové a poté se setkali s pracovníky a klienty ve středisku BETEZDA Komorní Lhotka, domov pro osoby se zdravotním postižením a EXIT terapeutická komunita.

Následující den byl John Ashmen čestným hostem i řečníkem na 10. ročníku konference Programu pro pěstounské rodiny Slezské diakonie, kde od paní ředitelky a paní náměstkyně obdržel velké poděkování za obětavou spolupráci se Slezskou diakonií a EAUM - Evropskou asociací městských misií, která byla zahájena před více než 15 lety. 
Vážíme si dlouhodobého přínosu a osobního odhodlání pana J. Ashmena, které bylo pro nás a naši práci velkou inspirací, vzájemným povzbuzením a především Božím požehnáním. 
A zároveň věříme, že úspěšně navážeme na tuto dlouholetou spolupráci a budeme v ní nadále pokračovat, i s novým vedením Citygate Network, moc se na to těšíme.

Fotogalerie