Lidé s duševním onemocněním

Služby pro osoby s duševním onemocněním naleznete ZDE

Ve Slezské diakonii pomáháme osobám s duševním onemocněním žít kvalitně i s jejich potížemi. V jednotlivých službách uživatelé naleznou citlivý přístup, pochopení, podporu a vedení. Díky těmto službám se uživatelé mohou znovu stát aktivními členy společnosti.

Nabídka sociálních služeb:

• chráněné bydlení
  • podpora samostatného bydlení
  • sociálně aktivizační služby
  • sociálně terapeutické dílny
  • sociální rehabilitace

Pro další informace o konkrétních službách přejděte na odkaz Služby pro osoby s duševním onemocněním.  Při rozkliknuti položky získáte výčet jednotlivých služeb a jejich konkrétní popis. Při hledání služby Vám může pomoci i interaktivní mapa, která Vám napoví, ve kterých lokalitách a městech se služby pro osoby s duševním onemocněním nacházejí. K dispozici máte rovněž výběrový filtr, kde můžete přímo vyhledat službu, o kterou máte zájem.

V případě, že jste potřebnou službu nenašli, kontaktujte naše odborné pracovníky, kteří Vám jistě rádi pomohou: Kontakty Slezské diakonie.