Slepá mapa

Babička má problém, který se stane součástí nejbližší rodiny. Tak lze vyjádřit obsah divadelní inscenace Slepá mapa, kterou Slezská diakonie ve spolupráci se studenty JAMU v Brně, uvedla v pátek, 29. 3. 2019 ve společenském sále obecního úřadu v Komorní Lhotce. Divadelní představení bylo realizováno v rámci projektu Podpora pečujících osob v Pobeskydí, který je podpořen Evropským sociálním fondem, operačním programem Zaměstnanost.

V sobotní odpoledne 15. června se společenská místnost Sportovní haly ve Stonavě proměnila v komorní divadelní sál, kde měli diváci možnost seznámit se s problematikou demence prostřednictvím další reprízy divadelní inscenace "Slepá mapa" a návazného interaktivního programu. Představení bylo realizováno v rámci projektu Podpora pečujících osob v Pobeskydí. Děkujeme za spolupráci všem, kteří se na této akci podíleli a Kavárně U Lidušky za podpoření příjemné atmosféry celého odpoledne.

Reportáž TV Polar