Den pro rodiny v Českém Těšíně
V sobotu jsme měli možnost setkat se v parku A. Sikory v Českém Těšíně na Dnu rodin, který spolupořádá Město Český Těšín a místní církve a neziskové organizace i další subjekty.
Byl to den jako malovaný, úsměvy, milá setkání, radost z dětí z množství různorodých aktivit a dobroty ve stáncích s občerstvením.
V našem stánku Slezské diakonie nabízely aktivity pro děti 🧒👦🏻 a informace pro rodiče 📜kolegyně z Dobrovolnického centra v Českém Těšíně, z projektu Dobrý život pro rodiny a z Programu pro pěstounské rodiny.
🎶 Odpoledne se rozeznělo koncertem dětské skupiny Brouci.
📖 V modlitebním karavanu jste mohli dostat modlitbu a 🍓 jahody. 🍓
Bylo prostě skvěle a za rok se těšíme znovu na setkání !
🌞 Dobrovolníci Slezské diakonie
🌞 Program pro pěstounské rodiny, pobočka Český Těšín a Frýdek-Místek
🌞 Dobrý život pro rodiny




