PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Ostrava

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce v Ostravě.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 25.11.2017 na e-mailovou adresu siloe.domov@slezskadiakonie.cz

PORADCE RANÉ PÉČE, Český Těšín

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici PORADCE RANÉ PÉČE s místem výkonu práce v Českém Těšíně.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 28.11.2017 na e-mailovou adresu lydie@slezskadiakonie.cz

TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, Karviná

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na kumulovanou pozici TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE s místem výkonu práce v Karviné.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 22.11.2017 na e-mailovou adresu pohoda@slezskadiakonie.cz

Koordinátor/ka a Sociální pracovník/ce, Bohumín

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na kumulovanou pozici Koordinátor/ka a Sociální pracovník/ce s místem výkonu práce v Bruntále.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 8.11.2017 na e-mailovou adresu r.motykova@slezskadiakonie.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, Bohumín

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici SOCIÁLNÍ/CE PRACOVNÍK s místem výkonu práce v Bohumíně.

FYZIOTERAPEUT/ERGOTERAPEUT, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na kumulovanou pozici FYZIOTERAPEUT/ERGOTERAPEUT s místem výkonu práce v Ostravě-Mariánské Hory a Hulváky.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu n.simikova@slezskadiakonie.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, Bruntál

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na kumulovanou pozici SOCIÁLNÍ/CE PRACOVNÍK s místem výkonu práce v Bruntále.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 4.12.2017 na e-mailovou adresu k.hymonova@sdk.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Bruntál

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce v Bruntále.

Životopis s motivačním dopisem zasílejte do 4.12.2017 na e-mailovou adresu k.hymonova@sdk.cz

Více ZDE.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na kumulovanou pozici SOCIÁLNÍ/CE PRACOVNÍK s místem výkonu práce v Ostravě-Mariánské Hory a Hulváky.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 3.11.2017 na e-mailovou adresu n.simikova@slezskadiakonie.cz

OSOBNÍ ASISTENT/KA U DÍVKY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM, Brno a Velké Němčice

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Osobní asistent/ka u dívky se zdravotním postižením s místem výkonu práce v Brně a Velkých Němčicích.

Nástup možný od 15.11.2017 nebo dle domluvy.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu sp.eliada@slezskadiakonie.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Ostrava

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA s místem výkonu práce v Ostravě.

Přihlášky zasílejte nejpozději na e-mailovou adresu siloe.domov@slezskadiakonie.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, Havířov

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na kumulovanou pozici SOCIÁLNÍ/CE PRACOVNÍK s místem výkonu práce v Havířově.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 31.10.2017 na e-mailovou adresu vedouci.ic@slezskadiakonie.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Ostrava

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Zdravotní sestra s místem výkonu práce v Ostravě.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu n.simikova@slezskadiakonie.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNICH SLUŽBÁCH, Brno

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník/ce v sociálních službách (osobního asistenta/asistentku) s místem výkonu práce v Brně.

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Komorní Lhotka

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Zdravotní sestra s místem výkonu práce v Komorní Lhotce.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu sarepta.zsestra@slezskadiakonie.cz

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Komorní Lhotka

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník v sociálních službách s místem výkonu práce v Komorní Lhotce.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu sarepta.kl@slezskadiakonie.cz

Více ZDE.

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH nebo ZDRAVOTNÍ SESTRA, BETEZDA Komorní-Lhotka

Slezská diakonie, středisko BETEZDA Komorní-Lhotka vyhlašuje výběrové řízení na 1 volné pracovní místo na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH nebo ZDRAVOTNÍ SESTRA.

Bližší informace naleznete v přiloženém letáku ZDE.

FYZIOTERAPEUT, SALOME Bohumín

Slezská diakonie středisko SALOME Bohumín,
hledá kolegu/kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT - DPČ.

Více ZDE.

FYZIOTERAPEUT, DUHOVÝ DŮM Ostrava

Slezská diakonie, středisko DUHOVÝ DŮM Ostravahledá kolegu/kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT

Více ZDE.