SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, DUHOVÝ DŮM Ostrava

DUHOVÝ DŮM Ostrava,denní stacionář nabízí volné místo na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 31. 7. 2017.

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ, Český Těšín

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Koordinátor projektů s místem výkonu práce v Českém Těšíně.

Přihlášky formou životopisu a motivačního dopisu zasílejte nejpozději do 31. 7. 2017.

TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, ONLINE KARVINÁ

ONLINE Karviná nabízí volné místo na pozici TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 4. 8. 2017.

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, DUHOVÝ DŮM Ostrava

DUHOVÝ DŮM Ostrava, domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služba nabízí volné místo na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH.

Přihlášky k výběrovému řízení s životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 16. 7. 2017.

PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, EFFATHA Nový Jičín

EFFATHA Nový Jičín, sociálně terapeutické dílny středisko pro lidi s mentálním nebo kombinovaným postižením, hledá PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH.

Přihlášky ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte do 20. 7. 2017.

VEDOUCÍ STŘEDISKA, EUNIKA Karviná

Slezská diakonie, středisko EUNIKA Karviná, denní stacionář a poradna rané péče,
hledá kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ STŘEDISKA.

Přihlášky k výběrovému řízení zasílejte nejpozději do 15. 7. 2017.

FYZIOTERAPEUT, SALOME Bohumín

Slezská diakonie středisko SALOME Bohumín,
hledá kolegu/kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT - DPČ.

Přihlášky k výběrovému řízení zasílejte nejpozději do 20. 7. 2017.

Více ZDE.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, DUHOVÝ DŮM Ostrava

Slezská diakonie, středisko DUHOVÝ DŮM Ostrava, domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služba, hledá do svého týmu kolegu na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE. Nabízíme Vám zajímavou práci v moderním zařízení na plný pracovní úvazek.

Přihlášky k výběrovému řízení zasílejte nejpozději do 18. 6. 2017.

Bližší informace naleznete ZDE.

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH nebo ZDRAVOTNÍ SESTRA, BETEZDA Komorní-Lhotka

Slezská diakonie, středisko BETEZDA Komorní-Lhotka vyhlašuje výběrové řízení na 1 volné pracovní místo na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH nebo ZDRAVOTNÍ SESTRA.

Bližší informace naleznete v přiloženém letáku ZDE.

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, EBEN-EZER Horní Žukov

Středisko Slezské diakonie EBEN-EZER Horní Žukov hledá kolegu do Sociálně terapeutické dílnyna pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s nástupem od 1. 9. 2017.

Bližší informace naleznete v přiloženém letáku ZDE.

FYZIOTERAPEUT, DUHOVÝ DŮM Ostrava

Slezská diakonie, středisko DUHOVÝ DŮM Ostravahledá kolegu/kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT

KUCHAŘ / KUCHAŘKA, SAREPTA Komorní Lhotka

Slezská diakonie, středisko SAREPTA Komorní Lhotka, domov pro seniory vyhlašuje výběrové řízení na pozici KUCHAŘ / KUCHAŘKA.

Více ZDE.

Život ve středisku Slezské diakonie ve videozpravodajství zde: