PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

SLEZSKÁ DIAKONIE středisko KARMEL Tichá, domov pro osoby se zdravotním postiženímvyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Více ZDE.

Životopisy zasílejte nejpozději do 31. 3. 2017

 


 

ÚKLÍZEČ/UKLÍZEČKA

SLEZSKÁ DIAKONIE středisko BETHEL Český Těšínvyhlašuje výběrové řízení na pozici ÚKLÍZEČ/UKLÍZEČKA. Více ZDE.

Životopisy zasílejte nejpozději do 3. 4. 2017

 


 

ZDRAVOTNÍ SESTRA

SLEZSKÁ DIAKONIE středisko SILOE Ostrava, domov se zvláštním režimem, vyhlašuje výběrové řízení na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA a to pro 2 volná místa. Více ZDE.

Životopisy zasílejte nejpozději do 29. 3. 2017

 


 

FYZIOTERAPEUT

SLEZSKÁ DIAKONIE středisko DUHOVÝ DŮM Ostrava, vyhlašuje výběrové řízení na pozici FYZIOTERAPEUT. Více ZDE.

 

 


 

PORADCE RANÉ PÉČE

SLEZSKÁ DIAKONIE středisko Poradna rané péče, SALOME Bohumín vyhlašuje výběrové řízení na pozici PORADCE RANÉ PÉČE. Více ZDE.

Životopisy zasílejte nejpozději do 31. 3. 2017

 

Pokud Vás zajímá a chcete se dozvědět, jak to v Poradnách rané péče ve Slezské diakonie vypadá, můžete shlédnout  1. díl MOZAIKY:

 


 

ŘEDITELE/ŘEDITELKU MATEŘSKÉ, ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY SLEZSKÉ DIAKONIE V KRNOVĚ

SLEZSKÁ CÍRKEV EVANGELICKÁ AUGSBURSKÉHO VYZNÁNÍ a SLEZSKÁ DIAKONIE vypisuje výběrové řízení pro MATEŘSKOU, ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLU SLEZSKÉ DIAKONIE V KRNOVĚ na pozici ŘEDITEL / ŘEDITELKAVíce ZDE.

Přihlášky k výběrovému řízení zasílejte nejpozději do 20. 4. 2017 

 

 


 

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

SLEZSKÁ DIAKONIE středisko ON LINE Karviná, služba STREETWORK GABRIEL Karviná vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách na plný úvazek. Více ZDE

Životopisy zasílejte nejpozději do 29.3.2017

 


 

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

SLEZSKÁ DIAKONIE pro středisko SAREPTA Komorní Lhotka, domov pro seniory vyhlašuje výběrové řízení na pozici KUCHAŘ / KUCHAŘKA. Více ZDE.

 

 


 

OSOBNÍ ASISTENT/KA V PŘÍMÉ PÉČI

SLEZSKÁ DIAKONIE úsek Brno vypisuje výběrové řízení na pozici Osobní asistent/ka v přímé péči na DPP u zdr. postiženého chlapce 3 roky. Více ZDE.

 

 


 

OSOBNÍ ASISTENT

SLEZSKÁ DIAKONIE úsek Brno vypisuje výběrové řízení na pozici Osobní asistenti u zdravotně postižených sourozenců do Svinošic na plný úvazek. Více ZDE.

 


 

ŘIDIČ

SLEZSKÁ DIAKONIE středisko DUHOVÝ DŮM Ostrava vypisuje výběrové řízení na pozici ŘIDIČ na dohodu o provedení práce. Více ZDE.

 

 


 

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Slezská diakonie středisko SAREPTA Komorní Lhotka, domov pro seniory vyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

nabízíme 2 pracovní místa na zkrácený nebo plný pracovní úvazek. Více ZDE