KOORDINÁTOR PROGRAMU-TERÉNNÍ PRACOVNÍK, Třinec

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici KOORDINÁTOR PROGRAMU-TERÉNNÍ PRACOVNÍK s místem výkonu práce v Třinec.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 19. 6. 2018 na e-mailovou adresu m.vrbovska@slezskadiakonie.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Krnov, Bruntál, Nový Jičín a Ostravsko

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce v Bruntálu, Krnově, Novém Jičíně a Ostravsku.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 15.6.2018 na e-mailovou adresu m.staniekova@sdk.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Bruntál

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce v TIMOTEI Bruntál.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 15.6.2018 na e-mailovou adresu m.staniekova@slezskadiakonie.cz

Více ZDE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, Bruntál

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE s místem výkonu práce v TIMOTEI Bruntál.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 30. 6. 2018 na e-mailovou adresu: m.staniekova@slezskadiakonie.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Bruntál

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce v TIMOTEI Bruntál.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 30.6.2018 na e-mailovou adresu m.staniekova@slezskadiakonie.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Ostrava

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník/ce v sociálních službách s místem výkonu práce v DUHOVÝ DŮM Ostrava.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 1.6.2018 na e-mailovou adresu v.nyberova@slezskadiakonie.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Komorní Lhotka

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce v Komorní Lhotce.

PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU, Komorní Lhotka

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník/ce v sociálních službách s místem výkonu práce v Českém Těšíně.

Více ZDE.

Osobní asistent/ka u dětí a mladých dospělých, Brno a okolí

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Osobní asistent/ka u dětí a mladých dospělých s místem výkonu práce v Brně a okolí

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu sp.eliada@slezskadiakonie.cz

Osobní asistent/ka u dívky se zdravotním postižením, Velké Němčice

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Osobní asistent/ka u dívky se zdravotním postižením s místem výkonu práce ve Velkých Němčicích.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu sp.eliada@slezskadiakonie.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Komorní Lhotka

OSOBNÍ ASISTENT K DÍTĚTI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM, Šlapatice

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici OSOBNÍ ASISTENT K DÍTĚTI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM s místem výkonu práce v BRNO a ŠLAPATICE.

OSOBNÍ ASISTENT/KA U DĚTÍ A MLADÝCH DOSPĚLÝCH, Brno

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici OSOBNÍ ASISTENT/KA U DĚTÍ A MLADÝCH DOSPĚLÝCH s místem výkonu práce v ELIADA Brno.

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Velké Němčice

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce v Velké Němčice.

Více ZDE.

on-line zpravodajství ze služeb Slezské diakonie