KLÍČOVÝ TERÉNNÍ PRACOVNÍK, Třinec

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici klíčového terénního pracovníka s místem výkonu práce v Třinci pro realizaci projektu Operačního programu Zaměstnanost s nástupem od 1. 10. 2017.

Více ZDE.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TERÉNNÍ PRACOVNÍK, Frýdek-Místek a Rýmařov

Slezská diakonie hledá dva terénní pracovníky s místem výkonu práce ve Frýdku-Místku a v Rýmařově pro realizaci projektu Operačního programu Zaměstnanost s nástupem od 1. 10. 2017.

Více ZDE.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Tichá

Slezská diakonie, středisko KARMEL Tichá, domov pro osoby se zdravotním postižením nabízí volné místo na pozici pracovník/ce v sociálních službách.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis do 14. 9. 2017 na e-mailovou adresu: l.klepacova@sdk.cz.

Více ZDE.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Český Těšín Třanovice

Středisko Slezské diakonie TABITA Český Těšín, Třanovice hledá kolegu/kolegyni na pozici Pracovník/ce v sociálních službách (osobního asistent/ka) s nástupem od 15.10.2017.

Více ZDE.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Ostrava

Středisko SILOE Ostrava hledá kolegu/kolegyni na pozici pacovník/ce v sociálních službách (pečovatel/ka) s nástupem dle dohody.

Více ZDE.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UKLÍZEČKA, Ostrava

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Uklízečka s místem výkonu práce v Ostravě.

Přihlášky posílejte do 15.9.2017. Více ZDE.


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNICH SLUŽBÁCH, Karviná

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník/ce v sociálních službách s místem výkonu práce v Karviné.

Více ZDE.


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNICH SLUŽBÁCH, Brno

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník/ce v sociálních službách (osobního asistenta/asistentku) s místem výkonu práce v Brně.

Více ZDE.


ZDRAVOTNÍ SESTRA, Komorní Lhotka

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Zdravotní sestra s místem výkonu práce v Komorní Lhotce.
 

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu sarepta.zsestra@slezskadiakonie.cz

Více ZDE.


PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Komorní Lhotka

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník v sociálních službách s místem výkonu práce v Komorní Lhotce.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu sarepta.kl@slezskadiakonie.cz

Více ZDE.


FYZIOTERAPEUT, SALOME Bohumín

Slezská diakonie středisko SALOME Bohumín,
hledá kolegu/kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT - DPČ.

Více ZDE.


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH nebo ZDRAVOTNÍ SESTRA, BETEZDA Komorní-Lhotka

Slezská diakonie, středisko BETEZDA Komorní-Lhotka vyhlašuje výběrové řízení na 1 volné pracovní místo na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH nebo ZDRAVOTNÍ SESTRA.

Bližší informace naleznete v přiloženém letáku ZDE.


FYZIOTERAPEUT, DUHOVÝ DŮM Ostrava

Slezská diakonie, středisko DUHOVÝ DŮM Ostravahledá kolegu/kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT

Více ZDE.


 

on-line zpravodajství ze služeb Slezské diakonie