Pečujme o své duševní zdraví

Slezská diakonie realizuje kampaň s názvem - Pečujme o své duševní zdraví

Milí spolupracovníci a přátelé Slezské diakonie,

přinášíme novou kampaň naší organizace, na podporu zdraví, s názvem Pečujme o své duševní zdraví.
Cílem kampaně je otevřít různá problémová témata současné doby, na které budeme hledat psychologickou podporu, tak abychom mohli dobře působit jak v práci, tak v osobním životě.

6. díl: Jak si stát za svými hodnotami?

Na otázky, které jste nám zaslali v rámci květnového tématu odpovídá psycholožka paní Mgr. Hana Wiselková a spolu s ní v tomto díle hovoří také koordinátorka duchovní služby Slezské diakonie, paní ThDr. Miriam Szőkeová, Ph.D.

5. díl: Má smysl plánovat, když se vše mění? Potřebuje člověk plánovat?

4. díl: Jak prožít dovolenou, aby si člověk opravdu odpočinul?

3. díl: Jak pečovat o vztahy na kterých nám záleží? Co ano a co ne?

2. díl: Běh na dlouhou trať - jak se vyrovnat s dlouhodobými důsledky války?
(Změny nálady, společenská nejistota, sociální kontakt s uprchlíky)?

Na otázky, které jste nám zaslali v rámci dubnového tématu odpovídá psycholožka paní Mgr. Hana Wiselková

1. díl: Jak zvládnout pro mnohé nezažitou situaci válečného konfliktu na Ukrajině. Jak zvládnout obavy, strach a úzkost, která je s touto situací spojena a dobře zvládat práci i osobní život?

Na otázky, které jste nám zaslali v rámci březnového tématu odpovídá psycholožka paní Mgr. Hana Wiselková