Ocenění v nadstavbovém modelu kvality sociálních služeb

Délka čtení: 1 min., 27 sec.
Slezská diakonie převzala ocenění v nástavbovém modelu kvality sociálních služeb

24.11. jsme v Praze spolu s kolegyněmi prožily velkou radost v rámci slavnostního předání cen II. pilotáže Programu dobrovolného rámce kvality sociálních služeb organizovaného v projektu Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Paní náměstkyně pro řízení sekce rodinné politiky a sociálních služeb MPSV Mgr. Bc. Zdislava Odstrčilová předávala ocenění celkem 6 zapojeným službám, které úspěšně prošly hodnocením. Slezská diakonie získala ocenění pro službu denního stacionáře Slezská diakonie, středisko Benjamín Krnov a pro službu domov pro osoby se zdravotním postižením DUHOVÝ DŮM Ostrava.

Celou akcí provázela slovem a zpěvem se svým šarmem a srdečností paní Bára Štěpánová. Díky za krásnou atmosféru!

Ocenění bylo předáno organizacím, které dobrovolně prošly hodnocením kvality procesů a s tím spojené kvality poskytovaných služeb. Byla to příležitost získat zpětnou vazbu na kvalitu realizovanou nad rámec běžných legislativních povinností a tak jsme velmi vděční, že jsme mohli být obohaceni touto zkušeností a prožít radost z potvrzení dobré praxe našich služeb.

Na slavnostní akci několikrát zaznělo, že kvalitu dělají především lidé, proto chci srdečně poděkovat našim zaměstnancům, že svou práci dělají s profesionalitou, ale také osobním nadšením a láskou a všem dalším, kteří nás podporují. Gratuluji oceněným službám!

Děkujeme MPSV ČR za realizaci projektu ESF: „Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb“, který přinesl mnoho zajímavých podnětů.

www.rpq.mpsv.cz

Romana Bélová
Náměstek ředitele Slezské diakonie, sekce pro sociální práci a projektové řízení

Fotogalerie