Setkání ke Strategickému plánu Slezské diakonie

Délka čtení: 1 min., 42 sec.
Setkání ke Strategickému plánu Slezské diakonie

Paní ředitelka spolu s lektorem a koučem p. Honusem navštívila Oblast Těšínsko. Setkání proběhlo ve středisku LYDIE Český Těšín, kde paní ředitelku vedoucí pracovníci přivítali ve stejných nápaditých tričkách, které hned na úvod zaujaly a vzbudily veselou náladu.

Příjemná atmosféra pak provázela celé setkání, na kterém vedoucí sdíleli již své konkrétní kroky k uskutečnění jednotlivých cílů a plánů ve svých službách. Každou službu i v této oblasti čeká mnoho výzev, do kterých se však pouštějí profesionální pracovníci, kteří se nebojí reagovat na potřeby měnící se společnosti tak, aby se kvalita našich služeb posouvala neustále kupředu. Individuální přístup ke klientovi, vzdělávání, inovace, hledání nových cest a možností, to vše bylo viditelné v každém cíli, o kterém se hovořilo.

Paní ředitelka ze srdce popřála všem pracovníkům i v Oblasti Těšínsko, aby s nadšením a Boží pomocí uskutečňovali poslání Slezské diakonie i v nadcházejících letech.

Po tomto skvělém čase s vedoucími pracovníky paní ředitelka navštívila středisko pro osoby se zdravotním postižením EBEN-EZER Český Těšín, kde si s pracovníky povídali nejen o tom, co jim dělá v práci radost, ale také jakým výzvám čelí i v této konkrétní službě. Pracovníci nejvíce hovořili o své radosti z každého pokroku u svých klientů, na kterým jim velmi záleží. Bylo vidět, že opravdu svou práci dělají srdcem a profesionálně. I z tohoto sdílení tak vznikly velmi zajímavé podněty. Moc přejeme, aby se je s Boží pomocí podařilo uskutečnit.

Při odchodu nám paní vedoucí ukázala nový moderní výtah, který usnadňuje klientům každodenní pobyt v tomto domově

Děkujeme všem za velmi cenné sdílení a těšíme se v červnu na pracovníky v Oblasti Ostrava.

Fotogalerie