Pozdrav z Estonska

Délka čtení: 59 sec.
Pozdrav z Estonska

Jak probíhalo naše čtyřdenní 6. Konzultační setkání partnerů v mezinárodním International Academy for Diaconia and Social Action projektu?

Dnešním dnem končí naše čtyřdenní 6. Konzultační setkání partnerů v mezinárodním International Academy for Diaconia and Social Action projektu: Make Change Yourselves: Turning Challenges to Your Advantage! které se konalo v krásném Tallinu v Estonsku.  Tento projekt je zaměřen na vytvoření užitečného manuálu ke vzdělávání lidí, kteří pracují s mládeží a v rámci tohoto studia jsou zapojeni také dva pracovníci Slezské diakonie. Společně s partnery v projektu jsme měli příležitost zhodnotit, jak se projekt vyvíjí, jaké výstupy budeme moci prezentovat, sdílet zkušenosti z realizace projektu v našich zemích a pracovat na plánu pro další období.

Nechyběla ani návštěva nedaleké komunitní církve Harkujärve kirik, která se pojí se zajímavou historií a mohli jsme se také dozvědět více o jejich práci v komunitním centru, odlehčovací službě pro lidi s postižením a službě pro lidi propuštěné z vězení.

Věra Hlávková

Fotogalerie