Podpořte naše sociální služby v nadcházejícím čase Vánoc

Délka čtení: 43 sec.
Podpořte naše sociální služby v nadcházejícím čase Vánoc

Vyrobte jakékoliv dekorační předměty, které souvisí s Vánoci - ozdoby na stůl, do oken, na stromeček, do společných prostor pro klienty, obrázky, věnce, přáníčka a další.

NASTAL ČAS VÁNOC

Podpořte naše sociální služby v nadcházejícím čase Vánoc.
Výrobky budou dělat radost seniorům, lidem se zdravotním znevýhodněním, rodinám s dětmi v azylových domech, seniorům v nemocnicích na oddělení sociálních lůžek a jiným potřebným lidem.

Kontakt:
Své výrobky můžete přinést na ústředí Slezské diakonie v Českém Těšíně, kontaktní osobou je Šárka Petrželová, tel. 731 670 768, email: s.petrzelova@slezskadiakonie.cz, nebo si je můžeme po domluvě i vyzvednout.