Křídlení

Délka čtení: 1 min., 30 sec.
Křídlení

Bavte se smysluplně a zapojte se do dobročinné elektronické dražby ve prospěch neziskových organizací z celého Moravskoslezského kraje! Získáte tak originální dárky, které mají skutečnou přidanou hodnotu i svůj příběh!

KŘÍDLENÍ nadační fond spoluorganizuje XVII. ročník projektu Advent plný KŘÍDLENÍ, jehož nedílnou součástí je dobročinná dražba. Dražíme na podporu zapojených místních neziskovek autorská díla, která vznikla v dílnách, z rukou klientů, spřízněných duší a kreativců. Zapojte se do dražby a staňte se tak součástí těchto příběhů!

Facebookové stránky - nadační fond Křídlení

https://www.facebook.com/nadacnifondkridleni

Dražba probíhá na této adrese:

Dražba - KŘÍDLENÍ nadační fond (kridleni.cz)

imgSada dvou obrazů jako kreativní otisk jednoho odpoledne
Tyto obrazy vznikly v červnu 2022 na Zahradní slavnosti při příležitosti 15 let od založení sociálně terapeutických dílen EFFATHA Karviná za přítomnosti slunce, pohodové nálady, zábavy a radosti. Obrazy vznikaly spontánně tak, jak přicházeli jednotliví klienti, pracovníci a hosté. Tímto děkujeme všem autorům těchto uměleckých děl, kteří zanechali na plátně svou kreativní stopu za jejich odvahu, odhodlání, radost z barev a chuť něco vytvořit.

 


img​​​Slezská diakonie přináší SVĚTLO do života potřebným, což bylo pro nás velkou inspirací.
Lampa, kterou na letošní dražbě představujeme, vám rozzáří domov a zpříjemní svým světlem nejen blížící se zimní večery…
Tato lampa vznikla jako společná práce několika uživatelů našich sociálně terapeutických dílen DUHOVÉHO DOMU Ostrava. Byla vytvořena speciálně pro příležitost dražby KŘÍDLENÍ nadačního fondu.