duben

Slezská diakonie, středisko KARMEL Tichá, domov pro osoby se zdravotním postižením děkuje Autoklub České republiky za bezplatné zapůjčení obytných vozů.

Spadl nám velký kámen ze srdce.

V rámci nastavení krizových plánů služby bylo velmi složité, díky prostorovému uspořádání budovy, nastavit dostatečné zázemí pro pracovníky s ohledem na dobu odpočinku a psychohygienu, která je v dané chvíli velmi nezbytná.
Tyto vozy budou tedy k dispozici pracovníkům služby, kteří by v případě uzavření služby z důvodu nákazy COVID-19 museli ve středisku zůstat 24 hod./den po dobu 1-2 týdnů.

Jsme nesmírně vděčni za ochotu Autoklubu České republiky. Nejen, že karavany zajistili, dovezli z Prahy na Severní Moravu, ale zajistili i pojištění vozů. A to vše zcela zdarma.

Děkujeme za firmy a lidi, kteří v této nelehké době pomáhají, za otevřená a vřelá srdce.

DĚKUJEME Autoklubu České republiky !!!