březen

Začátek jara si klienti DUHOVÉHO DOMU v Ostravě mohli zpříjemnit nad šálkem kávy nebo čaje při jarní Kavárně u Lidušky. Kromě tvoření jarních motivů, které momentálně zkrášlují naše společné posezení, do kavárny zavítal pan Šaloun, který dobrovolníkům, pracovníkům a hlavně uživatelům vyprávěl zajímavé a pestré zážitky a zkušenosti z cestování. Na kavárně jsme se mohli dozvědět mnoho informací o jihoamerickém státě Chile. Viděli jsme jak vypadá drsná krajina této země, místní podmínky, bydlení, termální prameny a solná jezera.

V rámci programu další jarní Kavárny povyprávěl pan Šaloun o turistice na českém a polském území. Za příjemné přednášky plné krásných fotografií, videí a osobních zážitků velmi děkujeme a těšíme se na další podobné programy.

Katka Glombková, koordinátorka dobrovolnické služby Ostrava