Velmi zdařilou akcí se staly "Jiřinkové slavnosti", které jsme společně s klienty EFFATHA Nový Jičín, sociálně terapeutické dílny již podruhé oslavili v zahradnické dílně p. Kubálka a na Zámku v Kuníně.
Po oba dny jsme připravili bohatý doprovodný program. Naše výrobky, divadlo, bubnování i tvoření nadchlo nejednoho návštěvníka. Společně s dětmi jsme tvořili drátované zápichy, roztomilé látkové ptáčky
i nádherné aranžmá z jiřinek. Mohli jsme přiblížit veřejnosti schopnosti a dovednosti lidí s handicapem, představit naše zrekonstruované zázemí zahradnické dílny.
Velký dík patří kastelánu Zámku Kunín p. Zezulčíkovi i p. Kubálkovi ze zahradnictví Kunín s jejichž pomocí se tato akce opravdu vydařila. Příští rok Vás zveme znovu !!!