srpen

Dovolujeme si vyjádřit poděkování společnosti RESIDOMO s.r.o., poskytovateli nájemního bydlení, za vstřícný a lidský přístup při řešení nepříznivé sociální situace klienta naší pobytové sociální služby pana E. K.. Děkujeme společnosti RESIDIMO s.r.o. za vyhovění žádosti a prominutí nákladů spojených s vyklízením a výmalbou bytu, pronajímaného prostřednictvím RESIDIMO panu E. K.. Je příjemné zjistit, že i dnešní překotná doba přináší milé a lidské jednání. Zástupcům společnosti RESIDOMO nebyl cizí příběh člověka, jeho problémy i trápení, na které dokázali zareagovat empaticky a zodpovědně. O své pozitivní zkušenosti se s díky chceme podělit, abychom přispěli dobrému jménu této společnosti. DĚKUJEME.

Jménem pana E. K. děkuje Bc. Helena Volná, sociální pracovnice a Mgr. Halina Pientoková, vedoucí zařízení  SAREPTA Komorní Lhotka, domov pro seniory, Slezská diakonie.