Dne 19. 6. 2015 proběhla Závěrečná tanečních pro pokročilé uživatelů domova pro osoby se zdravotním postižením HOSANA Karviná.

Akce se konala v prostorách KSVČ Juventus  Karviná, kde uživatele po celou dobu kurzu vedli  lektoři Veronika Švecová a René Rác, kteří reprezentují město Karviná na soutěžích v latinskoamerických tancích. Uživatelé zatančili, co se během 7 lekcí naučili, tedy sólo tance s lektory, a poté společný tanec s šátky. Všichni přítomní si měli možnost zatančit společné tance. Lektoři Veronika a René účastníkům kurzu v závěru také ukázali, jak tančí profesionálové a předali Osvědčení o absolvování kurzu a krásnou růži. Bylo zajištěno skvělé pohoštění a doprovodná hudba, což jen umocnilo silný zážitek pro všechny zúčastněné. Lektorům patří velké díky za skvěle připravenou akci a čas, který našim uživatelům  věnovali.

Videa z této akce můžete shlédnout na YouTube účtu Slezské diakonie zde.